Fisher Price, Precious Planet, 2-in-1 Projection Mobile (Karuzela Cudowna Planeta) (Mattel)

4.5/5 na 4 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Kolorowa karuzela z zabawkami z serii "Cudowna Planeta" (Precious Planet) wyposażona w projektor. Zalety karuzeli:


zwierzątka z serii "Cudowna Planeta" wirujące na karuzeli;

można wybrać muzykę i efekty dźwiękowe spośród trzech klasycznych melodii i odgłosów;

funkcja lampki nocnej (łagodne światło pomoże utulić dziecko do snu);

sterowanie pilotem;

gdy dziecko podrośnie, karuzelę można wymontować, pozostawiając w łóżeczku podstawkę – odtwarzacz muzyczny z lampką nocną.

Karuzela to niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka. Zabawka będzie rosła razem z nim. Jest zaprojektowana w taki sposób, by pobudzać rozwój małego dziecka już od pierwszych chwil jego życia. Zawieszona nad łóżeczkiem zainteresuje i zwróci uwagę, a kolorowe zwierzątka spodobają się dziecku i rodzicom. Odgłosy natury i łagodne melodie klasyczne – Bach, Mozart i Beethoven pomogą dziecku wyciszyć się po męczącym dniu i żmudnym procesie odkrywania świata i na pewno pomogą zasnąć. Możliwość ustawienia trzech trybów pracy karuzeli: muzyki, ruchu i lampki lub muzyki i ruchu, lub muzyki i lampki. Dodatkowym atutem jest załączony pilot do karuzeli, można włączyć ją bez konieczności podchodzenia do usypiającego właśnie dziecka, dzięki czemu nie rozbudzimy go na nowo, a gdy dziecko podrośnie w łatwy sposób można zdemontować karuzelę i zamienić ją w panel muzyczny z delikatną lampką dla starszego dziecka. Zabawka stanie się najlepszym przyjacielem odganiającym smutki i pomagającym zasnąć przy ulubionych melodyjkach.

  • Cena:
  • 1.00 ml 230.00 zł
Marka:Mattel
Kategoria:Karuzele i pozytywki
gośćgość
2014-04-25

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców