• Dodano 48,765 produktów
  • Napisano 183,590 opinii
  • 159,747 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price, Skoczek "Wesoła dżungla" (model CHM91) (Mattel)

3/5 na 1 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Skoczek "Wesoła dżungla" (model CHM91) marki Fisher Price sprawi radość aktywnym maluchom. Dzięki jego stabilnej konstrukcji, maluchy będą mogły radośnie podskakiwać. Każdy dynamiczny ruch nagradzany jest wesołymi dźwiękami i kolorowymi światełkami, zachęcającymi dzieci do dalszej aktywności. Dzięki obrotowemu o 360 stopni fotelikowi maluch może patrzeć na wszystkie zabawki rozwieszone wokół niego oraz sięgać po nie i chwytać w rączki. Zwisające, pluszowe małpki do chwytania, żabka z lusterkiem, w którym maluch może się przeglądać, słonik do trącania, motylek-gryzaczek oraz lew do kręcenia – to tylko niektóre aktywizujące elementy, które nie tylko całkowicie pochłoną uwagę naszej pociechy, lecz także będą stymulować jego zmysły.
W zależności od wzrostu dziecka, skoczek można regulować, wybierając jedną z trzech dostępnych wysokości. Ramę daje się łatwo złożyć w celu przechowywania lub transportu – co sprawia, że "Wesoła dżungla" może towarzyszyć maluchowi również podczas wizyty u babci i dziadka. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy jaskiniazabawek.pl

Cena:

  • 1.00 ml 0.00 zł
Marka:Mattel
Kategoria:Huśtawki i bujaki
2016-02-17

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Huśtawki i bujaki

Producenci polecają

Top produkty