Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price Ucz się i śmiej, Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka (FJC43) (Mattel)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka z serii "Ucz się i śmiej" Fisher Price to zabawka polecana dzieciom w wieku 9-36 miesięcy. W zestawie znajduje się stacja ze Szczeniaczkiem oraz 8 klocków.  
Po umieszczeniu każdego klocka na "magicznym" czytniku Szczeniaczek odtwarza dźwięki, melodie oraz wypowiedzi, dzięki którym dziecko nauczy się nowych słówek. Taka zabawa sprzyja tworzeniu powiązań między widzianymi przedmiotami a słyszanymi wyrazami.
Dzieci uczą się poprzez zabawę, popychając dźwignię (aby zrzucić klocki po rynience) i wciskając nosek Szczeniaczka (aby ten świecił się i grał zabawne melodie). To nie koniec nauki: każdy z pięciu podświetlanych guzików odtwarza inne dźwięki i piosenki, które utrwalają wiedzę dziecka o kształtach, kolorach i nie tylko. 
Dzięki technologii "Poziomy nauki", zabawę można dostosować do wieku i etapu rozwoju malucha: 

Poziom 1: Odkrywanie – wciskając guziki i umieszczając klocki na czytniku, dzieci słyszą piosenki, wypowiedzi i inne dźwięki, które pomagają w nauce pierwszych słówek. 
Poziom 2: Zachęcanie – na tym poziomie Szczeniaczek pomaga rozszerzać słownictwo, zachęcając malucha do odnajdywania liczb oraz kształtów i nagradzając go za udane próby! 
Poziom 3: Naśladowanie – na tym poziomie dziecko może wykorzystać swoje pierwsze słówka. Umieszczając klocki na czytniku, maluszek może wyobrażać sobie najrozmaitsze przygody, słuchając śmiesznych piosenek Szczeniaczka!


Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 280.00 zł
2017-11-16

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty