Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price Ucz się i śmiej, Stoliczek Dobrych Manier (FBN21) (Mattel)

5/5 na 1 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis: Stoliczek Dobrych Manier z serii "Ucz się i śmiej" Fisher Price (FBN21) to zabawka polecana dzieciom w wieku 18-36 miesięcy. Stoliczek dostarcza dziecku mnóstwo zabawy, a przy okazji uczy właściwego zachowania przy stole.
Dzieci mogą układać przysmaki, rozkładać sztućce i kubeczki, ćwicząc jednocześnie umiejętność sortowania. W trakcie zabawy i układania przysmaków na talerzykach dzieci usłyszą wesołe zwroty i piosenki, które uczą manier, dopasowywania elementów, dzielenia się z innymi i wielu innych rzeczy. ("Magiczne" talerzyki wiedzą nawet, co jest podawane, a czego brakuje!).
 Zabawka ma 3 poziomy zabawy – dzięki temu "rośnie" razem z dzieckiem.  Na każdym poziomie znajdziecie mnóstwo rozmaitych dźwięków, piosenek, melodii i zwrotów dopasowanych do wieku i umiejętności dziecka. 

Poziom 1 – Nauka: na tym poziomie dziecko ćwiczy zdolności manualne. Może posłuchać wesołych piosenek i posłuchać zabawnych zwrotów. 
Poziom 2 – Zainteresowanie: dziecko słyszy proste pytania i polecenia, które zachęcają go do odnajdywania elementów poznanych na Poziomie 1. Każdy sukces dziecka zostanie nagrodzony.
Poziom 3 – Wyobraźnia: ten poziom oferuje starszym dzieciom radosne, pobudzające wyobraźnię piosenki i wypowiedzi, które zachęcają do odgrywania rozmaitych ról i naśladowania różnych czynności! 

W zestawie jest 14 elementów: 2 łyżeczki, 2 widelczyki, 2 kubeczki, 2 ciasteczka, 2 warzywa i 4 owoce. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 155.00 zł
2017-11-16

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-16

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

Rewelacja

Rewelacyjna zabawka, nawet dla młodszych dzieci niż ją przewidziano. Super do nauki wspólnej zabawy dwójki dzieci. Roczne dziecko bawi się stoliczkiem bardzo chętnie, we współpracy z rówieśnikiem. Raczej zbyt infantylna dla 3-letniego dziecka. Świetna do nauki zasad savoir vivre.

ZALETY:

Edukacyjny charakter, bezpieczeństwo, estetyka, zajmuje dziecko na dłuższą chwilę

WADY:

Cena, na pewno nie posłuży aż tak długo jak przewiduje producent

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne