Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mega Bloks, Wózek pojazd zbieracz klocków First Builders  (Mattel)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Wózek pojazd zbieracz klocków First Builders Mega Bloks firmy Mattel to zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Zestaw, oprócz pojazdu do zbierania klocków, zawiera również kolorowe, różnej wielkości klocki, które dopasowane są do rączek dzieci. 
Wózek pojazd zbieracz klocków wyposażono również w wygodny uchwyt, który jest niezwykle pomocny przy zmianie miejsca zabawy i transporcie. Wózek zbiera klocki rozsypane na podłodze. Dzieje się to, dzięki zastosowaniu specjalnego, obrotowego mechanizmu, który pozostaje w pełni bezpieczny dla dzieci.
W zestawie znajdują się klocki o zróżnicowanych rozmiarach, które pozwolą małemu konstruktorowi na tworzenie rozmaitych budowli, a po skończonej zabawie, wystarczy przejechać zbieraczem po podłodze i w krótkim czasie pokój będzie posprzątany. To doskonały pomysł na zabawę i zachowanie porządku.

Gdzie można kupić: sklep internetowa krainazabawy.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 150.00 zł
Marka:Mattel
Kategoria:Klocki
2017-04-07

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Klocki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Klocki

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Klocki seria Mała Armia marki Cobi

Klocki seria Mała Armia (Cobi)

Klocki

(2)
33.333333333333% kupi ponownie