Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Monster High, Zomby Gaga (Mattel)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Zomby Gagę to lalka inspirowana postacią Lady Gagi, która zachęca do życzliwości, inspiruje odwagą i wspiera dumnych ze swojej odmienności młodych ludzi w budowie nowego świata. Zomby Gagę, najnowszą bohaterkę Monster High, będzie można zamówić w systemie przedsprzedaży już od18 października za ok. 199 złotych. Lalka do klientów trafi już w grudniu. Fundacja Born This Way, prowadzona przez sześciokrotną laureatkę Nagrody Grammy i zdobywczynię Złotego Globu w 2016 roku Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę, została stworzona w 2012 roku, aby wspierać dobre samopoczucie młodych ludzi i umacniać ich w próbach stworzenia przyjaznego i pełnego odwagi świata.
Dzieląc tę samą wizję szczęśliwej i świetlanej przyszłości młodych, fundacja Born This Way i Monster High połączyły swoje siły w październiku ubiegłego roku, aby inspirować do pewności siebie i uczyć akceptacji. Zomby Gaga to najnowszy partnerski projekt i najnowsza postać, którą powitamy w Monster High. Dochód ze sprzedaży lalki zostanie w całości przekazany na wsparcie działalności fundacji Born This Way na rzecz kontynuacji tej wspólnej wizji.

Gdzie można kupić: www.empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 179.99 zł
Marka:Mattel
Kategoria:Lalki
2017-03-17

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj: