• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Tobi (Maxi Cosi)

4/5 na 44 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Stacjonarny fotelik dla maluchów o wadze od 9-18 kg. Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, przodem do kierunku jazdy, na tylnym siedzeniu. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania techniki z dziedziny zabezpieczeń dzieci w czasie jazdy samochodem. Optymalne bezpieczeństwo podczas uderzenia w przód lub bok pojazdu zapewnia zupełnie nowe rozwiązanie mocowania fotelika w samochodzie. Specjalne napinacze samochodowego pasa bezpieczeństwa dokładnie blokują pas przytrzymujący fotelik. Usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika przebiega sprawnie, dzięki "chowającym się" szelkom uprzęży. 5 -punktowe szelki, spinane centralnym zamkiem, posiadają system szybkiej regulacji. Oznacza to, że jednocześnie dociągamy wszystkie ramiona pasów, co ułatwia w sprawne i prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku. Byśmy za każdym razem mieli pewność, że szelki zostały odpowiednio dociągnięte, a tym samym dziecko zostało prawidłowo zabezpieczone w foteliku - Tobi wyposażony został we wskaźnik koloru ; po zapięciu szelek przyciągamy je do momentu, aż wskaźnik zmieni kolor na zielony. Tobi posiada aż 5 możliwości zmiany pochylenia siedzenia fotelika - każda pozycji oferuje dziecku wygodę, jakiej potrzebuje. Tapicerkę fotelika można łatwo wypiąć i odświeżyć lub wyprać. Ten fotelik "rośnie" wraz z dzieckiem - gdy dziecko podrośnie, wystarczy podwyższyć zagłówek wybierając jedną z 6 pozycji odpowiednio do wzrostu dziecka. Jednoczesna regulacja wysokości dodatkowego zagłówka i pasów barkowych! Uwaga: dostęp do tej regulacji możliwy jest od przodu fotelika, nawet kiedy dziecko w nim siedzi. Ochraniacze szelek są na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem. Dostępne, dodatkowe akcesoria to: blat z zabawkami, pokrowiec frotte i uchwyt na kubek. Wymiary: Szerokość wew.: 280 mm Głębokość siedziska: 280 mm Wysokość wew. oparcia: 580 - 620 mm Szerokość zew.: 410 mm Głębokość zew.: 570 mm

Cena:

  • 11.00 kg 875.00 zł
2008-09-07

Opinie (44)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-01-11

Bezpieczny fotelik z kilkoma wadami

Maxi Cosi Tobi niezwykła zaletą tego fotelika jest bezpieczeństwo 4 gwiazdki w testach ADAC to praktycznie najwyższa możliwa ocena.
Fotelik ten jedna ma sporo wad o których napisze poniżej.

ZALETY:

bezpieczeństwo innowacyjny system zapinania i regulacji pasów, który bardzo ułotwia posadzenie dziecka w samochodzie wysoki, dziecko możę bez problemu ogądać to co się dzieje za zewnątrz.

WADY:

bardzo kierpska tapicerka, niestety pod dziecko należy podkładać pieluszke... Jest to największa wada tego fotelika, przeciez oprócz bezpieczeństwa komfort też jest bardzo ważny. Po kilkugodzinnej podrózy w lato plecki i główka dziecka są całe mokre skomplikowany sposób montażu który zajmuje troszke czasu, ponad to fotelik potrzebuje bardzo długich pasów bezpieczeńsywa i jest bardzo duża ilość samochodów w których nie zamontujemy tego fotelika Tobi jest niestety bardzo waski, 14 kilogramowy chłopak w zimowym ubranu juz się mieści na styk a jeszcze przynajniej teoretycznie długi okres użytkowania przed nami.

Filtruj:
Sortuj: