• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Playtray Maxi Pilot, blat z zabawkami (Maxi Cosi)

4.5/5 na 6 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Maxi-Pilot to miękki blat z zabawkami (grzechotką-gryzaczkiem na sznureczku, odpinanym grającym telefonem, kolorową kierownicą). Przypina się go do fotelika szelkami zakończonymi rzepami.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2008-09-07

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-01-18

kiepścizna i jeśli nie jest w gratisie nie warta zakupu

Ok, no to zaczynam poradnik ojca 1,5 rocznego bąbla. Na pierwszy ogień wziąłem blat maxi - cosi który dostałem gratis przy zakupie fotelika samochodowego. Jestem fanem firmy i mam donie ogromne zaufanie, chociażby ze względu, że obydwa foteliki jakie miałem (jednego z nich mój syn używa do tej pory) świetnie spisywały się w każdych warunkach, jak i były wygodna. Co do stolika - powiedzieć, że mnie wmurowało nie wystarczy. Jest na nim: pluszowy telefon z czterema melodyjkami, pluszowa kierownica z klaksonem i plastikowa niby-grzechotka. Wszystko nie przydaje się w ogóle, a waszemu dziecku przysporzy całe 5 minut zainteresowania. Nie rozwija, nie wzbudz pasji, jest tylko kolejnym meblem w automobilu.

Ogólnie: nie polecam

ZALETY:

Chyba nie można sobie zrobić tym krzywdy.

WADY:

Wszechogarniający, nierozwijający, irytująćy PLUSZ

Filtruj:
Sortuj: