• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Śpiworek Speedi SX (Maxi Cosi/Quinny) (Maxi Cosi)

4.5/5 na 18 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Praktyczny, wielosezonowy śpiwór do wózka Maxi Cosi Speedi SX (Quinny) z otworami na szelki, długim zamkiem umożliwiającym wygodne wsadzanie i wyjmowanie dziecka. Do niektórych typów tapicerek spacerówki istnieje możliwość dokupienia śpiwora w takim samym kolorze. Uwaga: każdego roku zmienia się kolekcja/kolory tapicerek !

Cena:

  • 1.00 szt 265.00 zł
2008-09-07

Opinie (18)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-12-15

Porządnie wykonany, aczkolwiek nie do końca przemyślany.

Śpiworek jest prawie idealny.

Co do zalet:
1.Jest duży, obszerny i świetnie pasuje do spacerówki Quinny Speedi SX. Wózek wygląda porządnie, śpiworek wraz z wózkim stanowi komplet.
2.Jest długi - moja córka 18 mcy, 92 cm w kombinezonie i kozakach siedzi sobie wygodnie.
3. Ma fajny materiał zewnętrzny, nie przemoknie tak szybbko. Posiada kieszonki z siatki, kieszonkę na zamek na schowanie drobiazgu oraz rozpinanie na 2 duże, porządne zamki błyskawiczne z obu stron.
4. Jest wysoko zapinany. Siedzącemu w nim dziecku sięga prawie do szyi.
5. Posiada otwory na pasy bezpieczeństwa.

Co do wad:
1. Materiał w środku na całej długości to bawełna. Posiadany przez nas śpiwór w kolorze Purple jest jasno fioletowy w środku. Ewidentnie, aż się prosi, aby inny materiał, najlepiej czarny, śliski był naszyty w miejscu, gdzie są nogi.
Dziecko, które pobiega i wiadomo, że buty w jesienno -zimowe dni od razu zabrudzi, momentalnie po włożeniu ich w kombinezon cały brudzi.

ZALETY:

j/w

WADY:

j/n

Filtruj:
Sortuj: