• Dodano 48,993 produktów
  • Napisano 187,047 opinii
  • 161,754 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Mura 4, Mura 4 Plus (Maxi Cosi)

4/5 na 82 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Jest to idealny wózek dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Doskonale sprawdza się w mieście, jak i w trudniejszym terenie. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, dużą funkcjonalnością oraz starannym wykonaniem. Oto pozostałe zalety Mury 4: spacerówkę można montować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, spacerówka rozkłada się do pozycji leżącej, wygodne siedzisko spacerówki wykonane jest z miękkich materiałów, zamiast samego pałąka zastosowano nowoczesny pałąk z kroczkiem, który zapobiega wysuwaniu się dziecka, siedzisko wyposażona jest w 4-punktowe szelki, przednie koła są obrotowe, dzięki czemu wózek jest bardzo zwrotny i łatwo się go prowadzi, - koła są pompowane, stelaż można złożyć na płask, zajmuje on wówczas bardzo mało miejsca, wygodna rączka ma możliwość regulacji wysokości, spacerówka wyposażona jest w osobny daszek, gondolka wykonana jest z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów, gondolka w komplecie posiada moskitierę oraz folię przeciwdeszczową, na stelażu można zamontować fotelik Maxi Cosi Cabrio lub Citi. Dodatkowe akcesoria: - śpiworek w kolorze wózka, - torba w kolorze wózka, - parasolka wraz z mocowaniem (tylko w kolorze czarnym), - folia przeciwdeszczowa na spacerówkę.

Cena:

  • 1.00 szt 1870.00 zł
2008-09-07

Opinie (82)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

c
2011-07-26

nie polecam

wózek niestety zawiera ogromną ilość substancji rakotwórczych i szkodliwych dla dziecka w materiałach z których jest wykonany.

ZALETY:

przewozi dziecko :-)

WADY:

wózek niestety zawiera ogromną ilość substancji rakotwórczych i szkodliwych dla dziecka w materiałach z których jest wykonany.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne