Enfamil Premium 1, Mleko początkowe (Mead Johnson Nutrition)

4.5/5 na 5 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Mleko początkowe Enfamil Premium 1 jest przeznaczone dla niemowląt, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Może ono stanowić jedyne źródło pożywienia od momentu urodzin do 6. miesiąca życia.
Mleko Enfamil Premium 1 zawiera unikatową mieszankę skadników, takich jak: DHA, ALA, GOS i nukleotydy. Mieszanka ta zaspakaja potrzeby żywieniowe dziecka w pierwszych miesiącach życia.  
Zawarty w mleku kwas dokozaheksaenowy (DHA - szczególny rodzaj kwasu omega-3), występuje naturalnie w mleku matki, wspomaga kompleksowe i zbilansowane żywienie. Oligosacharydy są specjalnym rodzajem węglowodanów. Enfamil Premium 1 zawiera cztery najistotniejsze nukleotydy w ilości naturalnie występującej w mleku matki. 
Zapytaj swojego lekarza o rolę jaką odgrywają kwas DHA, prebiotyki i nukleotydy.  

Mleko początkowe jest dostępne w opakowaniach 400 g, 800 g oraz 1200 g.

Ważne! Enfamil Premium 1 – Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia i zapewnia najwięcej korzyści Twojemu dziecku. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. Aby osiągnąć najlepsze efekty należy dbać o zdrową dietę w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Nie należy decydować się na nieuzasadnione dokarmianie. Karmienie butelką może powodować osłabienie laktacji. Niewłaściwe żywienie lub metoda karmienia może prowadzić do niedoborów składników odżywczych i zaburzać prawidłowy rozwój niemowlęcia.

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 800.00 g 53.99 zł
gośćgość
2014-04-25

Opinie (5)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców