Enfamil Premium 3, Mleko modyfikowane (Mead Johnson Nutrition)

5/5 na 23 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Enfamil Premium 3 to mleko modyfikowane dla dziecin powyżej 1. roku życia. Zawiera ono specjalną mieszankę składników odżywczych, takich jak kwas ALA (α-linolenowy), wapń, żelazo, cynk i witaminy, zapewniając prawidłowe żywienie, odpowiedniejsze niż mleko krowie. 
Zawarte w mleku kwas ALA (α-linolenowy) jest ważny dla rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Żelazo przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych dziecka i wspomaga jego system immunologiczny. Wapń potrzebny jest do prawidłowego rozwoju kości i zębów, a cynk niezbędny dla prawidłowego wzrostu. Mleko zawiera również witaminę C, która jest niezbędna dla systemu odpornościowego oraz witaminę D, która odpowiedzialna za mocne kości. 
Opakowanie należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 1 miesiąca.

Ważne! Enfamil Premium 3, mleko modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.

Enfamil Premium 3 jest dostępny w trzech opakowaniach 400 g, 800 g oraz 1200 g.

Gdzie można kupić: sklep internetowy aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 800.00 g 53.99 zł
2016-06-28

Opinie (23)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców