Enfamil Premium A.R. 2, Mleko wstępnie zagęszczone (Mead Johnson Nutrition)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Enfamil Premium A.R. 2 jest mlekiem wstępnie zagęszczonym przeznaczonym dla niekarmionych piersią niemowląt z tendencją do ulewań. Enfamil Premium A.R. 2 może być stosowany u niemowląt od 6. miesiąca życia. 
Składnikiem zagęszczającym w Enfamil Premium A.R. 2 jest unikalna skrobia ryżowa, bogata w amylopektynę. Dzięki temu, mleko jest płynne w butelce (tak jak inne mleka dla niemowląt), a zagęszcza się dopiero w kwaśnym środowisku żołądka. 
Skład mleka stanowi unikalna mieszanka wielonienasyconych długołańcuchowych kwasów tłuszczowych z odpowiednim poziomem DHA (szczególny rodzaj kwasu omega-3). DHA występuje naturalnie w mleku matki, wspomaga kompletne i zbilansowane żywienie. 
Mleko  Enfamil Premium A.R. 2 dostarcza wszystkich składników odżywczych zgodnie z wymaganiami, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Nie należy zmieniać stosowanej mieszanki ani wprowadzać pożywienia uzupełniającego bez konsultacji z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Produkt dostępny w puszkach 400 g.

Ważne! Enfamil Premium AR 2, dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego, musi być stosowane pod kontrolą lekarza. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. 

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 400.00 g 34.49 zł
2016-06-28

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców