Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nutramigen 2 LGG, Hipoalergiczny preparat mleko zastępczy (Mead Johnson Nutrition)

5/5 na 20 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Hipoalergiczny preparat mleko zastępczy Nutramigen 2 LGG firmy Mead Johnson polecany jest dzieciom, które mają alergię na mleko. Preparat Nutramigen 2 LGG jest bezpieczny dla małych alergików, ponieważ zawarte w nim białko mleka krowiego jest pocięte (zhydrolizowane) na małe fragmenty i w związku z tym układ immunologiczny niemowlęcia z alergią na mleko nie rozpoznaje już białka mleka krowiego jako zagrożenie. 
Nutramigen LGG zawiera korzystne żywe bakterie wyselekcjonowanego szczepu Lactobacillus rhamnosus GG (znak towarowy LGG). Stymuluje rozwój naturalnej tolerancji na białko mleka krowiego. W jednym z badań po 12 miesiącach stosowania Nutramigenu LGG, 79% niemowląt z alergią na mleko krowie nabyło tolerancję na białko mleka krowiego (w porównaniu do hydrolizatu kazeiny bez LGG lub do mieszanek opartych na soi, hydrolizatach ryżu lub preparatach aminokwasowych). 
Preparat ten zawiera wszystkie składniki odżywcze wymagane dla prawidłowego wzrostu i zawiera kwas tłuszczowy omega 3, zwany DHA. Poziom DHA w Nutramigen 2 LDD - 0,3% DHA wspomaga prawidłowy rozwój wzroku u niemowląt w wieku do 12 miesięcy, przyjmujących 100 mg DHA dziennie.
Nutramigen 2 LGG jest przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia. Preparat został wzbogacony dodatkową ilością wapnia dla starszych dzieci. Nutramigen 2 LGG może być stosowany zamiast mleka u dzieci powyżej 12. miesiąca życia, w celu wspomagania prawidłowego żywienia dziecka.

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekadziecka.pl
 

  • Cena:
  • 400.00 g 48.00 zł
2016-11-28

Opinie (20)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mleka następne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mleka następne