• Dodano 48,882 produktów
  • Napisano 185,426 opinii
  • 160,549 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tantum Verde aerozol (Medagro)

4/5 na 69 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Preparat do stosowania miejscowego o działaniu  przeciwzapalnym, przeciwbólowym, miejscowo znieczulającym i antyseptycznym. Hamuje powstawanie zmian w naczyniach, wywoływanych przez pobudzone, przylegające lub przemieszczające się leukocyty. Działa stabilizująco na błony komórkowe. Hamuje przepuszczalność włośniczek, co odpowiada za efekt przeciwobrzękowy. Dobrze przenika przez błony śluzowe gromadząc się w tkankach zmienionych zapalnie. W minimalnym stopniu wchłania się do krążenia ogólnego. Wskazania: Ból, zaczerwienienie i obrzęk w przebiegu wirusowych i bakteryjnych zakażeń jamy ustnej i gardła. Stany po ekstrakcji zębów. Ponadto aerozol i płyn można stosować w zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii, także po intubacji. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować pastylek u osób chorych na fenyloketonurię (zawierają aspartam). Ciąża i okres karmienia piersią: Można stosować. Działania niepożądane: Mogą wystąpić: drętwienie lub utrata czucia w miejscu zastosowania. Rzadko uczucie kłucia lub mrowienia. W pojedynczych przypadkach: łagodne pieczenie błony śluzowej lub działania ogólne (nudności, wymioty, ból i zawroty głowy). Długotrwałe stosowanie może spowodować reakcję uczuleniową. Dawkowanie: Aerozol: dorośli i dzieci powyżej 13 r.ż.: 4-8 dawek 2-6 razy dziennie; dzieci 7-13 r.ż.: 2-6 razy dziennie 4 dawki; dzieci poniżej 7 r.ż.: 2-6 razy dziennie 1 dawka na 4 kg m.c. (maksymalnie 4 dawki jednorazowo). Strona Medagro Angelini  

Cena:

  • 30.00 ml 22.00 zł
2009-05-14

Opinie (69)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2011-12-10

totalna szmira

najgorszy badziew z jakim mialem do czynienia! W ogole nie dziala, a jest jeszcze gorzej niz bylo! Wtopilem 24zl na dziadostwo ktore nic nie daje. ODRADZAM!!!

ZALETY:

BRAK!!!

WADY:

WSZYSTKO!!!

Filtruj:
Sortuj: