Medbest, Otulaczki (Medbest)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Otulaczek Medbest został zaprojektowany przez polskie położne w wykorzystaniem ich wiedzy o potrzebach emocjonalnych i psychoruchowych niemowląt. W otulaczku dziecko niemal natychmiast się uspokaja, „przypominając” sobie płodowe ułożenie.
Położne – tworząc otulaczek - wzorowały się na metodzie dr Harvey ’a Karpa,  amerykańskiego pediatry zajmującego się zgłębianiem wiedzy na temat uspakajania małych dzieci. Szukały rozwiązania uniwersalnego i prostego w użyciu, stworzonego z myślą o okresie przejściowym pomiędzy ścisłym otulaniem noworodka w kokon a dziecięcą piżamkę. Otulaczek miał zapewniać dziecku komfort umożliwiając przyjęcie podczas snu różnych bezpiecznych dla niego pozycji, ponieważ nawet jeśli dziecko samo odwróci się na brzuszek - ma możliwość podparcia się na łokciach i przedramionach.
Otulaczek Medbest umożliwia dziecku swobodne poruszanie nóżkami przy zamkniętej przestrzeni ubranka. Dziecko może się samo przemieścić i zmieniać pozycje podczas snu na bardziej dla niego dogodne, przy jednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa ograniczonej przestrzeni wokół siebie. Dodatkowo Otulaczek daje odczucie ciepła zapewniając stabilizację temperatury ciała dziecka, gdyż nie przylega ściśle do ciała. Ułatwia naukę zasypiania, szczególnie wieczorem. Pomogą też zasnąć w nowych, nieznanych miejscach, takich jak żłobek czy klub malucha. Świetnie się sprawdzą się w podróży, gdyż daje możliwość zapięcia dziecka w foteliku lub nosidełku bez konieczności wybudzanie ze snu,
Otulaczki są produkowane w Polsce z największą starannością: uszyty z polskiej, oddychającej, certyfikowanej bawełny bezpiecznej dla dziecka.
Co wyróżnia Otulaczek Medbest?

Otwierany obustronnie suwak umożliwia szybką  zmianę pieluchy, bez konieczności wyjmowania maluszka z Otulacza.
Unikalna „motylkowa” konstrukcja stanowi alternatywę dla dziecięcych kocyków.
Swoboda ruchów przy jednoczesnym poczuciu pełnego bezpieczeństwo jak w łonie mamy.
Otulaczek umożliwia spanie na placach i na brzuszku, nie krępuje ruchów i umożliwia prawidłowy rozwój bioderek.

 Dla dzieci od chwili narodzin (XS) po 2 latka. Małe rozmiary dostępne są w 4 kolorach, duże w ośmiu.Gdzie można kupić: sklep internetowy medbestshop.eu
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 150.00 zł
2016-06-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: