PureLan 100 (Medela)

4.5/5 na 24 recenzji
4,5
58% kupi ponownie

Opis: Najczęstszy powód bolących brodawek to nieprawidłowe, zbyt płytkie przystawienie dziecka do piersi (wtedy dziecko ssie tylko koniuszek brodawki). Częstym powodem są zaburzenia ssania u dziecka spowodowane wcześniejszym karmieniem przez butelkę ze smoczkiem. Dziecko przyzwyczajone do cofania języka i naciskania na silikonowy smoczek, gdy dostanie pierś również ściska ją dziąsłami, co powoduje ból, czasem nawet dochodzi do pękania i krwawienia.
Naturalnym preparatem jest krem PureLan firmy Medela, który wyrażnie przyśpiesza gojenie zmacerowanych, popękanych brodawek.

W 100% składa się z czystej lanoliny (tłuszczu owczego). Jest bardzo wydajny, ma silne właściwości nawilżające i natłuszczające. Nie wymaga zmywania przed karmieniem.

  • Cena:
  • 37.00 g 40.00 zł
2010-04-27

Opinie (24)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

hheellaa
2010-06-27

Jest rewelacyjny

PureLan to strzał w dziesiątkę! Szkoda, że nie wiedziałam o nim, gdy kompletowałam wyprawkę do szpitala. Już po pierwszych próbach karmienia, myślałam, że umrę z bólu. We wszystkich gazetach dla mam jest napisana jakie to karmienie świetne, piękne i w ogóle, ale nikt nie wspomina, że na początku nie bywa różowo. Maleństwo było tak chętne do jedzenia, że cały czas ssało pierś. Jak to na początku, nie zawsze dobrze chwyciło i ściskało za bardzo podniebieniem brodawki. Od tego wszystkiego na drugi dzień, były one już popękane, pogryzione i leciała z nich krew. Niestety na początku zastosowałam inny krem, którego próbkę dostałam na oddziale. Wiele mi nie pomógł, więc miałam serdecznie dosyć karmienia. Na szczęście koleżanka przyszła mi z pomocą i przyniosła PuraLen. Na początki zniechęcona poprzednim kremem podeszłam z rezerwa do nowego produktu. Jednak fakt, że jest on z czystej lanoliny jakoś mnie przekonał. Muszę przyznać, że krem działa cuda. Świetnie nawilża i natłuszcza poranione brodawki, co sprzyja szybkiemu gojeniu. Dodatkowo nie trzeba do zmywać, co jest wielkim plusem. Krem jest bardzo wydajny, nawet nie wykorzystałam połowy tubki (40g).

ZALETY:

szybko działa nawilża wydajny

WADY:

cena - za 40 g ok 37zł

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców