Dip Rilif, Deep Relief, żel (Mentholatum)

4.5/5 na 47 recenzji
4,5
6% kupi ponownie

Opis: 1 g żelu zawiera: 50 mg ibuprofenu, 30 mg mentolu.
Działanie:
Preparat do stosowania miejscowego. Ibuprofen należy do grupy leków o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zastosowany miejscowo łagodzi ból, zmniejsza obrzęk i odczyn zapalny.
Mentol działa miejscowo znieczulająco, a także powoduje miejscowe przekrwienie tkanek.
Skojarzone działanie obu składników powoduje szybki efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny po naniesieniu preparatu, który utrzymuje się przez kilka godzin.
Wskazania:
Miejscowo - jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny, w bólach reumatycznych (w tym bóle spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bóle pleców, lumbago, bóle mięśniowe, bóle w tkance włóknistej, ścięgnach, więzadłach), bólach i obrzękach powstałych wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł, kontuzji sportowych.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na ibuprofen i inne leki z grupy NLPZ oraz na substancje pomocnicze. Nie stosować u osób z astmą, u których występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, nieżyt nosa lub inne objawy alergiczne po zastosowaniu leków z grupy NLPZ. Nie stosować na skórę uszkodzoną lub zmienioną zapalnie, błony śluzowe, do oczu, na skórę w okolicach oczu. Nie stosować u dzieci poniżej 13 r.ż. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.
Dawkowanie:
Do stosowania miejscowego. Dorośli i dzieci od 13 r.ż.: pasek żelu ( długości 1-4 cm) nakłada się i wciera do 3 razy dziennie w miejsca chorobowo
zmienione (należy zachować co najmniej 4 godzinna przerwę w stosowaniu).

  • Cena:
  • 50.00 g 0.00 zł
2010-12-06

Opinie (47)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
gość
2012-07-19

Polecam

Polecam.Szybkie i skuteczne dzialanie przez cztery godziny.Uzywam ,gdy bola mnie kolana, lub kregoslop,

ZALETY:

Dobrze wchlaniany przez skore,przyjemny zapach

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców