Miapka Design, Kurteczka dla niemowlaka (Miapka Design)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Kurteczka dla niemowlaka Miapka Design to alternatywa dla kombinezonów dla dziecka. Produkt zapewnia dziecku i rodzicom komfort ubierania, a także umożliwia szybki i wygodny sposób zmiany pieluszki dziecka. 
W tej kurteczce dziecko się nie przegrzewa, ale nie jest mu zimno (ubranie zapewnia optymalną temperaturę ciała dziecka). 
Kurtka składa się z dwóch warstw – każda z nich wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które mogą być prane wielokrotnie w pralce, a ich jakość i fason nie zmieni się.
W kurteczce zastosowano innowacyjne rozwiązanie – element kroczny, który pomoże pozostać kurteczce na swoim miejscu. Kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego w jakiej pozycji jest dziecko. Element ten można odpiąć w każdej chwili, co ułatwia przewijanie dziecka. 
Kurta ma duży kaptur, który zabezpiecza dziecko przed wiatrem, może też zastąpić czapkę, elementy odblaskowe, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo i dobrą widoczność po zmroku, a także odwijane rękawki, które oprócz funkcji dekoracyjnej pozwalają doregulować ich długość do dziecka.

Marka Miapka Design zaprojektowała kurteczki w rozmiarze baby size w 3 kolorach: 
Szafir, Malina i Limonka. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Miapka Design

  • Cena:
  • 1.00 ml 165.00 zł
2017-11-09

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców