Termometr NC100 (Microlife)

2.5/5 na 44 recenzji
2,5
20% kupi ponownie

Opis: Termometr Microlife jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami. Dzięki wyjątkowej technologii termometr zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie za każdym razem, kiedy je włączasz, żeby zagwarantować precyzję pomiaru. Termometr Microlife przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ciała ludzkiego. Może być używany przez osoby w każdym wieku. Testy wykonane w warunkach klinicznych potwierdziły bezpieczeństwo i precyzyjność termometru pod warunkiem przestrzegania zasad zawartych w instrukcji obsługi.
Pomiar w kilka sekund Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund.
Termometr oferuje szeroki zakres pomiarowy od 0C do 100,0 C (32,0 F - 212,0 F); oznacza to, że można go temperatury na skroni oraz do pomiarów temperatury ciała, a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji:
Mleka w butelce dla dziecka
Temperatury wody do kąpieli dla dziecka
Temperatury otoczenia


Całkowicie bezkontaktowy pomiar!
Pomiar temperatury ciała w kilka sekund
Pomiar temperatury otoczenia, np. powietrza, wody do kąpieli, mleka w butelce
Sygnalizacja dźwiękowa
Pamięć 30 wyników pomiarów
Duży 2-kolorowy wyświetlacz LCD
Zakres pomiaru: 0-100 st.C; tryb skroniowy 34,0 - 42,2 st.C
Dokładność pomiaru w warunkach laboratoryjnych: +/- 0,2 st.C w zakresie 36,0-39,0 st. C
Waga: ok. 81 g z bateriami
Wymiary: ok. 150 x 40 x 39 [mm]
Wyświetlacz: kolorowy LCD
Jednostka pomiaru: C lub F
Rozdzielczość pomiaru: 0,1 st. C
Zasilanie: 2 baterie AAA (w zestawie)

 

  • Cena:
  • 1.00 szt 100.00 zł
Marka:Microlife
Kategoria:Termometry
2011-01-29

Opinie (44)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

ciacho
2011-01-29

100% bezdotykowy i dokładny

Rewelacyjny - pomiar w ok. 3 sekundy, bezdotykowy (pomiar z odległości 5cm od czoła) co jest wielką zaletą gdyż można skontrolować temperaturę dziecka nawet w czasie snu bez budzenia go, a co najważniejsze dokładny - w porównaniu z tradycyjnym termometrem różnica wynosi max. 0.2 stopnia. Czytelny wyświetlacz (dwukolorowy w zależności od rezultatu - gorączka lub nie) i łatwa, intuicyjna obsługa termometru. Troszkę za głośny sygnał dzwiękowy przy włączaniu termometru i zakończeniu pomiaru.

ZALETY:

łatwy w obsłudze dokładny 100% bezdotykowy

WADY:

troszkę za głośny sygnał dzwiękowy

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców