Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Toffee Wholenut (Milka)

4.5/5 na 49 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Niecodzienne bogactwo smaków w każdym kawałku: cały orzech laskowy zanurzony w płynnym karmelu oraz warstwie mlecznego kremu, a całość ukryta w najdelikatniejszej czekoladzie Milka.
Skład: cukier, tłuszcze roślinne, tłuszcz kakaowy, orzechy laskowe, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku, miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, śmietanka w proszku (1,8%), odtłuszczone mleko zagęszczone słodzone, substancja utrzymująca wilgotność (glicerol), pasta z orzechów laskowych, emulgator (lecytyna sojowa), syrop cukru skarmelizowanego (0,41%), syrop cukru inwertowanego, aromaty sól.

  • Cena:
  • 300.00 g 0.00 zł
2010-06-22

Opinie (49)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-04-03

Boska czekolada na specjalne okazje! :)

Ta czekolada była jednym z wielu słodkich prezentów walentynkowych od mojej drugiej połówki. Nie wiedziałam wcześniej, że jakakolwiek czekolada tak bardzo mnie od siebie uzależni i będę jej wręcz pragnęła :D Mój luby kupując ją nie wiedział co czyni hehe :))

Czekolada jest bardzo duża, każdy rząd mieści po 4 małe kostki, gdzie w każdej mieści się pyszny orzeszek, a raczej orzech. Rzadko kiedy zdarza się, żeby czekolada była tak naładowana orzechami.

Smak jest cudowny, przecudowny, boski! Czekolada jest bardzo słodka, rozpływająca się w ustach. Idealnie dopasowany słodki karmel, pyszna czekolada, biała mleczna masa i orzech.

Moim zdaniem Milka przeszła samą siebie, najlepszy ich wyrób jaki jadałam.

Szkoda tylko, że ta przyjemność jest tak droga, ale postanowiłam, że będę kupowała/dostawała ją tylko na specjalne okazje, a wtedy będzie dla mnie jeszcze większym pragnieniem i przyjemnością :)

Jak najbardziej polecam!

ZALETY:

+bardzo słodka +orzech w każdym kawałku +idealne połączenie mlecznej czekolady i toffi +rozpływa się w ustach +jest bardzo duża

WADY:

-nie jest sprzedawana w mniejszych tabliczkach -cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Czekolady, czekoladki, bombonierki

Producenci polecają

Top produkty