Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Capricare®, Mleko następne 2 na mleku kozim (Miralex Sp. z o.o.)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Mleko następne 2 oparte na mleku kozim Capricare® rekomendowane jest dzieciom powyżej 6. miesiąca życia. Produkt stanowi naturalną alternatywę dla popularnych mlek modyfikowanych na bazie mleka krowiego. Mleko jest wytwarzane od ponad 20 lat w Nowej Zelandii z tamtejszego świeżego mleka, przez wynalazcę i światowego producenta produktów żywieniowych dla niemowląt opartych na mleku kozim - Dairy Goat Co-operative Ltd.  W Polsce jego wyłącznym dystrybutorem jest firma Miralex Sp. z o.o.
Capricare® to pełnowartościowe, niskoprzetworzone mleko następne, które zapewnia niemowlętom bezpieczeństwo i komfort – łatwe i szybkie trawienie, bogaty skład oraz delikatny smak.
Ważne! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia, gdyż mleko matki zapewnia idealnie zbilansowaną dietę, chroni przed chorobami oraz dostarcza wielu innych korzyści, zarówno dla dziecka, jak i mamy. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy mlekolandia.pl

  • Cena:
  • 400.00 g 39.00 zł
2017-05-30

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mleka następne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mleka następne