Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mixa Baby, Atopiance, Łagodzący olejek do mycia ciała i włosów (Mixa)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Łagodzący olejek do mycia ciała i włosów serii Atopiance marki Mixa polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt i ich mam. Olejek skutecznie oczyszcza skórę oraz włosy, odbudowując przy tym warstwę ochronną skóry i łagodząc podrażnienia.
Preparat polecany jest dzieciom i osobom dorosłym z atopową skórą. Hipoalergiczna formuła o neutralnym pH została wzbogacana łagodzącym kompleksem omega-8, zawierającym 8 komplementarnych kwasów tłuszczowych, dzięki nim olejek koi przesuszoną skórę.
Kosmetyk nie zawiera parabenów, etanolu oraz substancji zapachowych. Jego skład został opracowany i przetestowany pod kontrolą medyczną (dermatologów i pediatrów).
Seria Atopiance jest bezpieczna dla alergików – kosmetyki wchodzące w skład tej serii otrzymały Certyfikat Fundacji  Europejskiego Centrum Badania Alergii ECARF.

Gdzie można kupić: strona marki Mixa

  • Cena:
  • 250.00 ml 16.99 zł
2017-06-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia