• Dodano 48,829 produktów
  • Napisano 185,030 opinii
  • 160,219 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Masło Klarowane (Mlekovita)

3.5/5 na 25 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Produkt, zawierający wyłącznie tłuszcz mleczny, o bursztynowej barwie, przyjemnym, lekko orzechowym aromacie oraz delikatnym smaku. Dostarcza wyjątkowego smaku i aromatu wielu potrawom. Nie pali się w wysokich temperaturach. Nie wsiąka w smażone potrawy, jak inne tłuszcze więc jest bardzo wydajny.

Stosowany do celów kulinarnych m.in:


smażenia - ryb, delikatnych mięs, skorupiaków i warzyw,
podsmażania - pierogi lub kopytka uzyskają nie tylko niezapomniany smak ale także chrupiącą, złotą skórkę,
pieczenia użyty jako składnik serników, ciast kruchych, ucieranych oraz drożdżowych, sprawia że są one delikatne i puszyste. Idealny do pieczenia pączków i chrustu.
polewania warzyw ugotowanych na parze.

Opakowania: 0,5 kg; 1 kg

Cena:

  • 0.50 kg 16.00 zł
Marka:Mlekovita
Kategoria:Masło
2010-04-09

Opinie (25)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Miłosława Zowczak-Drabarc
2014-02-19

to nie jest masło klarowane!!

Produkt tłuszczowy Mlekovity sprzedawany jako masło klarowane nie jest klarowane! Proszę zresztą popatrzeć na opis na pudełku, który nie odnosi się do istoty klarowania, masło jedynie jest określone jako "bezwodne". Zapach, konsystencja i kolor masła odpowiadają temu określeniu ale TO NIE JEST MAŁO KLAROWANE. Wbrew definicji masła klarowanego, produkt Mlekovity jest podgrzanym masłem i przelanym do kubków. Być może, rzeczywiście jest bezwodny czyli zawiera tylko 0.2% tłuszczu ale zawiera białka mleka krowiego (białe szumowiny zbierające się na powierzchni podgrzanego masła) a to powinno być oddzielone oraz osad (zbierający się przy dnie), którego również nie powinno zawierać masła rzeczywiście klarowane. Czyli to co jest sprzedawane przez Mlekovitę jako masło klarowane nie nadaje się do użytku przez osoby uczulone na białko mleka krowiego oraz laktozę i nie nadaje się do smażenia, prawdę mówiąc nie nadaje się do jedzenia!!
Czuję się oszukana przez firmę Mlekovita: czy jest to podyktowane tak niską wiedzą technologa żywności czy taką nieuczciwością w sprzedaży??
dr med Miłosława Zowczak-Drabarczyk

ZALETY:

brak

WADY:

-to nie jest masło klarowane, -nie nadaje się do użytku przez osoby uczulone na białko mleka krowiego oraz laktozę, -nie nadaje się do smażenia, -nie nadaje się do jedzenia!

Filtruj:
Sortuj: