Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Motherhood, mini kojec (Motherhood)

5/5 na 6 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Najpopularniejsza poduszka w Polsce w wersji mini!

Mini Kojec łączy w sobie wiele zalet niezwykle komfortowej poduszki Kojec z elementami funkcjonalności Fasolki-poduszki do karmienia.


Niezwykle atrakcyjna cena poduszki Mini Kojec i jej niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to idealny wybór dla aktywnych, mobilnych mam. Poduszka sprawdza się doskonale podczas wakacyjnych wyjazdów, ale także zapewnia wyjątkowy komfort w domu.

Zaprojektowany przez specjalistów ergonomiczny kształt poduszki Mini Kojec oferuje komfortowe podparcie Twojego ciała w szerokiej gamie pozycji. Możesz nią wygodnie podeprzeć ciążący (i stale się powiększający!) brzuch, zmniejszyć ucisk na krzyż, a także wykorzystać ją jako podpórkę pod i między nogi.

Mini Kojec z powodzeniem możesz także wykorzystać jako poduszkę ułatwiającą karmienie piersią lub butelką.

Co wyróżnia poduszkę Mini Kojec?

Jej unikalny poprzeczny panel boczny i atestowane wypełnienie poliestrowe w postaci włókien poliestrowych skręcanych w małe kuleczki zdecydowanie zwiększają sprężystość.

Opracowany przez specjalistów ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do ciała, ale także powoduje, że Mini Kojec - w odróżnieniu od zwykłych, prostokątnych poduszek - nie przesuwa się i nie "ucieka" podczas snu. Tylko tak skonstruowana poduszka zapewnia więc komfort podczas całej nocy, a nie tylko w fazie zasypiania.

Skład: 100% bawełny
Wypełnienie: najwyższej jakości poliestrowe wypełnienie spełniające normy Oeko-Tex Standard
Rozmiar: 31x16x46cm

  • Cena:
  • 1.00 ml 59.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-07-30

Opinie (6)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Poduszki dla ciężarnych, kojce poduszki, rogale poduszki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Poduszki dla ciężarnych, kojce poduszki, rogale poduszki