Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Motherhood, śpiworek 3w1 (Motherhood)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Śpiworek 3w1 stanowi idealną kompozycję wygody i estetyki, której oczekują najbardziej wymagający konsumenci. Przytulny śpiworek Motherhood w zestawie z poduszką i pasującą do niej poszewką został zaprojektowany z myślą o komforcie dzieci i ich rodziców. Posiada specjalny system zamków i nap, pozwalający na oddzielenie części górnej śpiworka od dolnej, ułatwiając umieszczenie dziecka w śpiworku.Śpiworek niemowlęcy 3w1 Motherhood to miękki i przytulny śpiworek w zestawie z poduszką i pasującą do niej poszewką.

Śpiworek 3w1 posiada specjalny system zamków błyskawicznych i nap, pozwalający na całkowite oddzielenie jego części górnej od dolnej, co w zdecydowany sposób ułatwia wygodne umieszczenie dziecka w śpiworku. Oczywiście nie jest konieczne każdorazowe rozpinanie całego śpiworka, ale produkt Motherhood daje taka możliwość. Tak skonstruowany zamek ułatwia ponadto zmianę pieluchy bez potrzeby rozpinania całego śpiworka i wybudzania dziecka ze snu.

Śpiworek 3w1, dzięki specjalnej, zamykanej na napy zakładce, rośnie razem z dzieckiem. Przy zapiętej zakładce przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-9 miesięcy, zaś przy odpiętej dla dzieci w wieku 9-18 miesięcy. Daje to rodzicom możliwość sporych oszczędności, bo Śpiworek 3w1 starcza aż na półtora roku (od rozmiaru 56cm do 86 cm).

Śpiworek niemowlęcy 3w1 został uszyty z najwyższej jakości atestowanych materiałów polskiej produkcji spełniających normy Oeko-Tex Standard. Śpiworek został ocieplony także atestowanym włóknem poliestrowym. Grubość ociepliny została zoptymalizowana, dzięki czemu Śpiworek 3w1 zapewnia dzieciom komfort termiczny, bez niebezpieczeństwa przegrzania malucha

Skład: warstwa zewnętrzna 100% bawełny
Wypełnienie: 100% poliester
Rozmiar śpiworka: 56-86cm

  • Cena:
  • 1.00 ml 99.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-07-30

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Otulacze,rożki,śpiworki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Otulacze,rożki,śpiworki