Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Little Siberica, Balsam do ust dla dzieci Polar Baby (Natura Siberica)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Balsam do ust dla dzieci Polar Baby serii Little Siberica marki Natura Siberica polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry ust i wokół ust, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Preparat odżywia, pielęgnuje i ochrania usta przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego, takich jak wiatr czy zimno. Formuła balsamu jest bezpieczna dla dzieci od pierwszych dni ich życia.
W skład balsamu wchodzą:
• masło Shea - łagodzi skórę, uelastycznia ją i regeneruje. Działa ochraniająco i zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
• rokitnik ałtajski - jest jednym z najbogatszych źródeł witamin, zawiera niezbędne aminokwasy i kwasy tłuszczowe omega 3,6,9 i oraz niezwykle rzadki kwas omega 7. Dzięki czemu doskonale pielęgnuje, odżywia i regeneruje.
• malina moroszka to cenne źródło wielu witamin, przeciwutleniaczy i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Doskonale odżywia, pielęgnuje i łagodzi podrażnienia.
Balsam nie zawiera parabenów, silikonów, barwników syntetycznych, olejów mineralnych.

2018-02-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy do twarzy dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy do twarzy dla dzieci