Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Little Siberica, Krem dla dzieci do codziennej pielęgnacji (Natura Siberica)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Krem Dla Dzieci Do Codziennej Pielęgnacji serii Little Siberica marki Natura Siberica polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry dzieci od pierwszych dni ich życia. Krem delikatnie pielęgnuje, nawilża i zmiękcza skórę.
Zawarty w składzie kremu organiczny ekstrakt rumianku ma właściwości gojące oraz antyseptyczne, natomiast organiczny ekstrakt nagietka zmiękcza i delikatnie pielęgnuje skłonną do podrażnień skórę maluszka. Krem do codziennego stosowania.
Bezpieczeństwo, czystość i naturalność produktu została potwierdzone przez Europejski Certyfikat kosmetyków organicznych, naturalnych COSMOS - standard AISBL ICEA. Produkt posiada certyfikat ICEA (Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie).

  • Cena:
  • 75.00 ml 19.00 zł
2018-02-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty