Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Little Siberica, Pianka do kąpieli dla niemowląt z łopianem i pokrzywą (Natura Siberica)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Pianka do kąpieli dla niemowląt z łopianem i pokrzywą linii Little Siberica marki Natura Siberica polecana jest do pielęgnacji skóry niemowląt od pierwszych dnia życia. Preparat nie podrażnia oczu, ma działanie przeciwzapalne.
Zawarte w składzie pianki organiczny ekstrakt z łopianu, zawierający witaminę C oraz karoten, a także organiczny ekstrakt z pokrzywy nawilżają skórę dziecka.
Formuła produktu nie zawiera parabenów, SLS, silikonów oraz sztucznych barwników. Bezpieczeństwo, czystość i naturalność produktu została potwierdzone przez Europejski CERTYFIKAT kosmetyków organicznych, naturalnych COSMOS - standard AISBL ICEA.
Produkt posiada certyfikat ICEA (Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie). Co oznacza, że produkcja pianki jest kontrolowana na wszystkich etapach jego produkcji. Pianka jest bezpieczna, wyprodukowana w zgodzie z przepisami o ochronie środowiska i wytwarzana z surowców naturalnych i składników aktywnych pochodzenia roślinnego, zatwierdzonych przez standardy AIAB.

  • Cena:
  • 170.00 ml 28.00 zł
2018-02-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia