Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Little Siberica, Pianka do kąpieli z organicznymi ekstraktami z szałwii i malwy (Natura Siberica)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Pianka do kąpieli z organicznymi ekstraktami z szałwii i malwy serii Little Siberica marki Natura Siberica polecana jest do codziennej pielęgnacji skóry dziecka od pierwszych dni życia. Preparat oczyszcza i zapobiega przesuszeniu, zmiękcza i nawilża skórę.
Zawarty w produkcie organiczny ekstrakt malwy uspokaja, zmiękcza i nawilża skórę dziecka, natomiast organiczny ekstrakt szałwii ma działanie antyseptyczne.
Pianka ma przyjemny, delikatny zapach.
Formuła produktu nie zawiera parabenów, SLS, silikonów oraz sztucznych barwników. Bezpieczeństwo, czystość i naturalność produktu została potwierdzone przez Europejski Certyfikat Kosmetyków Organicznych, Naturalnych COSMOS - standard AISBL ICEA.
Produkt posiada certyfikat ICEA (Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie).

  • Cena:
  • 250.00 ml 21.00 zł
2018-02-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia