Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Little Siberica, Żel do kąpieli dla dzieci z organicznym ekstraktem lipy i dziurawca (Natura Siberica)

3/5 na 1 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis: Żel do kąpieli dla dzieci z organicznym ekstraktem lipy i dziurawca serii Little Siberica marki Natura Siberica polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry dzieci od pierwszych dni ich życia. Żel łagodnie oczyszcza skórę dziecka, a jednocześnie zapobiega jej przesuszaniu.
Zawarty w żelu organiczny ekstrakt lipy wykazuje działanie zmiękczające, nawilżające i kojące, zapobiega wysuszeniu skóry, natomiast organiczny ekstrakt dziurawca wykazuje działanie przeciwzapalne i kojące.
Formuła produktu nie zawiera parabenów, SLS, silikonów oraz sztucznych barwników. Bezpieczeństwo, czystość i naturalność produktu została potwierdzone przez Europejski CERTYFIKAT kosmetyków organicznych, naturalnych COSMOS - standard AISBL ICEA.
Produkt posiada certyfikat ICEA (Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie). Oznacza to, że produkcja żelu jest kontrolowana na wszystkich etapach. Preparat jest bezpieczny, wyprodukowany w zgodzie z przepisami o ochronie środowiska. Jest wytwarzany z surowców naturalnych i składników aktywnych pochodzenia roślinnego, zatwierdzonych przez standardy AIAB. Nie zawiera barwników syntetycznych, surowców naturalnych pochodzących z organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO).

  • Cena:
  • 250.00 ml 24.00 zł
2018-02-14

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia