Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sauna & SPA, Daurskie Masło Do Ciała (Natura Siberica)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Daurskie Masło Do Ciała serii Sauna & SPA marki Natura Siberica polecane jest do codziennej pielęgnacji skóry ciała. Preparat głęboko i mocno nawilża, pobudza odnowę naskórka, opóźnia proces starzenia skóry.
Formuła masła opiera się na bazie ekstraktu z żeń-szenia, soi, północnej dzikiej róży oraz sześciu cennych olejków daurskich.
Żeń-szeń, ze względu na zawartość kwasów tłuszczowych i garbników, poprawia koloryt skóry, pobudza odnowę naskórka, reguluje przemiany metaboliczne w komórkach jak i opóźnia proces starzenia się skóry.
Olejki eteryczne z cytrynowca i rozmarynu posiadają aromaterapeutyczny tonizujący efekt.
Daurski olej sojowy spowalnia starzenie się skóry i stymuluje usuwanie toksyn.
Ekstrakt z północnej dzikiej róży - bogate źródło witaminy C, beta karotenu, witaminy B2, K, pektyn, garbników i katechin, ma silne właściwości antyoksydacyjne, stymuluje syntezę kolagenu, aktywizuje procesy metaboliczne w komórkach.
Produkt posiada certyfikat ICEA (Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie).
Daurskie Masło Do Ciała jest bezpieczny, wyprodukowany w zgodzie z przepisami o ochronie środowiska. Został wytwarzany z surowców naturalnych i składników aktywnych pochodzenia roślinnego, zatwierdzonych przez standardy AIAB. Nie zawiera barwników syntetycznych, surowców naturalnych pochodzących z organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO). Nie było testowane na zwierzętach.

  • Cena:
  • 370.00 ml 61.00 zł
2018-02-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Emolienty, oliwki, mleczka, balsamy do ciała

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Emolienty, oliwki, mleczka, balsamy do ciała