Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Emolium, Krem ochronny przeciw odparzeniom (Nepentes)

5/5 na 20 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Marka Emolium wprowadziła nowy produkt - krem ochronny przeciw odparzeniom, będący kompletnym emolientem zalecanym do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry dzieci i dorosłych.

Krem, dzięki zastosowanym składnikom aktywnym, posiada wieloskładnikową formułę, która działa na kilku płaszczyznach:


działa profilaktycznie (prewencja), przy regularnym stosowaniu chroni przed powstaniem odparzeń i skutecznie łagodzi już powstałe podrażnienia skóry (interwencja) - tlenek cynku, medilan, alantoina i pantenol

zapewnia stały poziom nawilżenia i natłuszczenia - olej canola, masło shea, witamina E

reguluje równowagę skóry poprzez stymulację korzystnej mikroflory bakteryjnej, wspomaga "dobrą" florę bakteryjną organizmu – prebiotyk Biolin (pierwszy produkt na rynku emolientów z tym składnikiem)


Produkt posiada pozytywną ocenę Instytutu Matki i Dziecka. Jest skuteczny i dobrze tolerowany, bezpieczny dla niemowląt i dzieci.

 

Sposób użycia: 

Należy nanieść cienką warstwę kremu na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę. Szczególnie zalecane jest używanie kremu po każdej zmianie pieluszki i po kąpieli.

  • Cena:
  • 75.00 ml 25.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2015-07-16

Opinie (20)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odparzenia, podrażnienia i do pielęgnacji pupy

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Preparaty na odparzenia, podrażnienia i do pielęgnacji pupy