NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O mleko następne
Po pierwsze w tym mleku zachwyciło mnie poręczne opakowanie ułatwiające przechowywanie go bez uszczerbku na jego jakości. Po drugie skład zbliżony do składu mleka matki, który w pełni zaspokaja potrzeby dziecka. Po trzecie fakt, że wspiera rozwój dziecka. Po czwarte smak, który od razu polubiło moje dzieciątko. Jednym słowem owe mleko okazało się u Nas strzałem w dziesiątkę!
0
0

NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O mleko następne (Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO 2)

127 kupi ponownie
419 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (419)

O produkcie

NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O - pierwsze mleko następne z oligosacharydem 2’FL

NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to przełomowe odkrycie, które powstało na bazie 60 lat badań nad mlekiem matki. To propozycja na łagodne przejście po karmieniu piersią - mleko następne odpowiednie także dla tych niemowląt, które nie są już karmione mlekiem mamy.

Co zawiera mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O?

60 lat badań nad oligosacharydami mleka kobiecego zaowocowało odtworzeniem 2-fukozylolaktozy (2'FL) o strukturze identycznej jak w mleku mamy. Dzięki dodaniu 2’FL do mleka modyfikowanego możliwe stało się zbliżenie jego składu do naturalnego mleka matki.

Mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O zawiera:

  • oligosacharyd 2’FL o identycznej strukturze jak w kobiecym mleku;
  • wysokiej jakości białko OPTIPRO® otrzymane dzięki unikalnej technologii Nestlé
  • aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuteri, takie same jak w mleku mamy
  • immunoskładniki, czyli składniki mineralne i witaminy (m.in. cynk i żelazo), które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka
  • DHA – wielonienasycony kwas tłuszczowy omega-3, który wpływa na rozwój wzroku i mózgu
  • laktozę – cukier naturalnie występujący w mleku, który ułatwia wchłanianie wapnia z pokarmu


Dla kogo jest mleko NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O?

Mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O to mleko dla niemowląt po 6. miesiącu życia, których mamy z różnych powodów nie karmią piersią. Nowa receptura mleka, które składem jeszcze bardziej przypomina naturalny pokarm matki, zapewnia dostarczenie dziecku składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Opinie

DODAJ OPINIĘ