Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nestle, Kaszka mleczno-ryżowa o smaku truskawka-jagoda (Nestle)

4.5/5 na 19 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Kaszki NESTLÉ – najlepsze w kategorii* to propozycje, które pozwolą małym smakoszom cieszyć się aromatem letnich owoców przez cały rok.
Każda porcja kaszki mleczno-ryżowej NESTLÉ dopasowana jest do wielkości brzuszka malucha, a jednocześnie zawiera odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych do wspierania jego prawidłowego rozwoju.
Dzięki zawartości mleka modyfikowanego i lekkostrawnego ryżu, kaszki NESTLÉ mogą być dobrym sposobem na rozszerzenie diety dziecka już po 4. miesiącu życia. Wyjątkowa kompozycja zawartych w nich owoców pomaga urozmaicać dietę małego smakosza. Kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ mogą być podawane jeden lub dwa razy dziennie, w zależności od wieku, jako uzupełnienie innego pożywienia: mięsa, jarzyn, żołtka, itp.
Kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ to propozycja pożywnego posiłku malucha aż do 3. roku życia ze względu na: owocowe smaki, składniki wysokiej jakości, immunoskładniki takie jak cynk, żelazo oraz witaminy A** i C, które pomagają wspierać układ odpornościowy dziecka dzień po dniu, aktywne kultury bakterii Bifidus BL, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią.

* W ocenie konsumentów zapytanych w plebiscycie Laur Konsumenta 2014.
** Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  • Cena:
  • 230.00 ml 8.60 zł
2015-01-26

Opinie (19)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i kleiki dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i kleiki dla dzieci