Arlo Baby, Elektroniczna niania (Netgear)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Elektroniczna niania Arlo Baby firmy NETGEAR nie tylko kamera do monitorowania dziecka, ale także lampka nocna, czujnik powietrza, urządzenie z kołysankami. 
Zestaw montażowy pozwala na umieszczenie urządzenia w dowolnym miejscu – na płaskiej powierzchni na półce lub na ścianie. Co więcej, dzięki możliwości regulacji głowicy z obiektywem, kamerę z łatwością skierować można w pożądanym przez nas kierunku. NETGEAR Arlo Baby idealne wpasuje się w styl dziecięcego pokoju, a wszystko za sprawą kolorowych nakładek na urządzenie w kształcie króliczka, pieska oraz kotka. 
Dzięki inteligentnym alertom nie trzeba już wstawać z kanapy czy łóżka za każdym razem, gdy usłyszy się najmniejszy szelest dobiegający z dziecięcego pokoju. Kamera szybko da znać o wykryciu ruchu i dźwięku (w formie powiadomień e-mailowych lub na telefon), o każdej porze dnia i nocy. Bez względu na to, czy korzystamy ze smartfona, tableta czy komputera. Wystarczy kliknięcie lub dwa i już mamy podgląd na pokój naszej pociechy. Dodatkowo, Arlo Baby nie tylko rejestruje zdarzenia zainicjowane ruchem lub dźwiękiem, lecz także zapisuje je w chmurze (gdzie można je bezpłatnie przeglądać, pobierać i udostępniać przez 7 dni). Urządzenie oferuje także możliwość nadawania pełnych lub częściowych uprawnień pozostałym bliskim osobom, aby również i oni mogli sprawdzić, co słychać u naszego malucha.
Idealny obraz w wysokiej rozdzielczości zapewnia jakość Full HD, a dzięki podczerwieni możemy sprawdzić, co słychać w pokoju dziecięcym również w nocy. Warto w tym miejscu dodać, że podczerwone diody są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu nie zakłócą one snu dziecka. Urządzenie wyposażone zostało także w czujniki powietrza, które pozwalają monitorować temperaturę, wilgotność i poziom lotnych związków organicznych w miejscu pobytu naszej pociechy. 
Nieustanne nadeptywanie na klocek Lego? Nigdy więcej z urządzeniem Arlo Baby - wystarczy tylko włączyć funkcję oświetlenia nocnego przed wejściem do pokoju dziecka. Co więcej, dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi możemy odpowiadać bajki lub śpiewać kołysanki. Z Arlo Baby z łatwością odtworzymy również muzykę oraz uatrakcyjnimy czytanie bajek na dobranoc za sprawą tysiąca kolorów i odcieni nocnego oświetlenia.

Gdzie można kupić: sklep internetowy arlo.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 1399.00 zł
2017-08-11

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców