• Dodano 48,878 produktów
  • Napisano 185,382 opinii
  • 160,496 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Formuła Norweska Krem do rąk bezzapachowy (Neutrogena)

3.5/5 na 14 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

* przynosi natychmiastowa ulgę i długotrwałą ochronę suchym i spierzchniętym dłoniom * przywraca właściwy poziom nawilżenia (który utrzymuje się aż do 17 godzin) i naturalną elastyczność skóry dłoni, sprawiając, że nawet w najbardziej surowych warunkach są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie * jest silnie skoncentrowany i dlatego bardzo wydajny- częstym błędem jest aplikacja zbyt dużej ilości kosmetyku, podczas gdy już niewielka kropla wystarczy do dokładnego rozsmarowania na obu dłoniach Unikalna FORMUŁA NORWESKA została opracowana, aby intensywnie nawilżać i chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr i mróz. Dzięki precyzyjnie dobranym składnikom, m.in. zawartości gliceryny, kosmetyki linii Neutrogena FORMUŁA NORWESKA intensywnie nawilżają i wyjątkowo skutecznie pielęgnują suchą, spierzchniętą skórę, przynosząc jej natychmiastową ulgę. Wszystkie kosmetyki Neutrogena FORMUŁA NORWESKA zostały stworzone we współpracy z dermatologami i są testowane dermatologicznie.

Cena:

  • 50.00 ml 0.00 zł
Marka:Neutrogena
Kategoria:Kremy do rąk
2011-02-18

Opinie (14)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-02-18

Nie dla mnie. Więcej nie kupię.

Niespecjalny. Kupiłam, bo akurat był w promocji razem z pomadką, której właśnie potrzebowałam. Pomadkę już dawno zużyłam i kupiłam następną, a z kremem się męczę i męczę.

Nie mam jakoś strasznie wysuszonych dłoni, może jedynie trochę między palcami, ale to tylko w okresie zimy. W zasadzie normalna skóra, bezproblemowa, a mam wrażenie, że w ogóle na mnie nie działa.

Ten krem jest okrutnie gęsty, mocno wazelinowy, tłusty - faktycznie skoncentowana formuła. Ciężko rozsmarować - trzeba wyczuć nałożenie odpowiedniej ilości. Za dużo kremu = białe ręce i wmasowywanie, wmasowywanie, wmasowywanie. Za mało = zerowy efekt, czynności z nakładaniem powtarzamy od początku.
Po nałożeniu i wmasowaniu są lepkie ręce i takie "tępe" uczucie nawilżenia. Mam nawet wrażenie, że ściąga skórę, zamiast nawilżyć. Stosuję tylko na noc, właśnie przez tą ciężką konsystencję.

Jest bezzapachowy i to jego plus. Ma mały otwór w tubce, właśnie, by nie przesadzić z ilością. Przez to również jest wydajny ( ale co po tej wydajności, skoro nie działa). Mała, poręczna tubka do torebki - to też zalety.
Najlepiej jednak jak stoi na nakrętce, bo w przypadku zużycia większej ilości kremu, może być problem z wyciśnięciem z tubki.

Zawiera alkohol i parabeny. Do tego na tle innych kosmetyków do rąk wypada dość drogo.

ZALETY:

mała tubka bezzapachowy

WADY:

cena formuła kremu nie dla mnie ( gęsty, tłusty, mocno skoncentrowany, wazelinowy) zerowe uczucie nawilżenia

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy do rąk

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy do rąk