Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Double Detox (Noble Health)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Preparat Double Detox – suplement diety produkowany jest w postaci tabletek, co czyni go wygodnym w użyciu przez odbiorcę. Produkt Double Detox jest bogatym źródłem naturalnych składników posiadających właściwości oczyszczające organizm i usuwające z niego zbędne złogi przemiany materii oraz toksyny, zarówno na poziomie jelitowym, jak również komórkowych. W skład produktu Double Detox wchodzą: aloes, mniszek lekarski, błonnik owsiany, chrom oraz skrzyp polny.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2013-03-04

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-03-04

Warto wybróbować!

Skład:

Aloes
Błonnik owsiany
Mniszek lekarski
Chrom
Skrzyp polny

Przeciwwskazania:
Ciąża i okres karmienia. Nadwrażliwość na składniki zawarte w suplemencie diety. Produktu nie mogą stosować osoby chore na fenyloketonurię, cierpiące na przewlekłe stany zapalne trzustki oraz jelit. W wymienionych przypadkach należy przed użyciem skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie:
Zalecane spożycie: 2 tabletki dziennie.

Moja opinia :

Tydzień pierwszy (stosowania tabletek Double Detox)

Już od tygodnia biorę 2 tabletki dziennie po śniadaniu. Zauważyłam różnice w przemianie materii. Czuję się zdecydowanie ? lżejsza?. Pomimo tego, że nie zaczęłam jeszcze ćwiczyć schudłam niecały kilogram nie robiąc niczego : ) Tabletki zdecydowanie pomagają mniej jeść. Dzięki zawartości błonnika, który ?wypełnia? brzuch. Od kiedy je biorę nie chce mi się niczym opychać i więcej piję co sprawia, że czuję się zdrowsza i mam więcej energii.

Około dwóch tygodni temu rzuciłam także palenie i tabletki są dla mnie dodatkowym wsparciem w pozbywaniu się szkodliwych toksyn.

Tydzień drugi

Pozytywne działanie tabletek (lepsza przemiana materii, mniejszy apetyt) stają się bardziej wyraźne oraz stabilizują mój organizm. Czuję również i widzę, że mój organizm pozbywa się zbędnych toksyn.

Skrzyp polny pomaga włosom zdrowiej wyglądać, spowalnia procesy starzenia oraz działa regenerująco.

Waga mojego ciała spada;) Przez co czuję się lżejsza i zdrowsza.

Tydzień trzeci

Przez cały czas stosowania suplementu diety doświadczyłam jedynie pozytywów. Nie spotkały mnie żadne ?skutki uboczne? i tym podobne. Jestem zadowolona z tych tabletek i będę je brać jeszcze co najmniej miesiąc.

Double Detox mają wiele pozytywnych składników, które wyraźnie wpływają na lepsze funkcjonowanie organizmu. Dodatkowo zawierają antyoksydanty, które pozytywnie wpływają na skórę. Tabletki zawierają również chrom, który wspomaga przemianę materii i ogranicza apetyt ? skutków tego doświadczyłam podczas zażywania tego suplementu diety:)

Są to tabletki nie tylko zdrowia i dobrej wagi, ale również piękna, gdyż dbają skórę, włosy oraz paznokcie.

ZALETY:

Są super. Kilogramy spadają. Pomagają schudnąć, poprawiają kondycję włosów i skóry. Podoba mi się również to, że są małe i bardzo łatwo można je połknąć. Dodam jeszcze, że Double Detox to PRODUKT POLSKI. Więc tym bardziej Polecam: )

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Oczyszczanie organizmu

Producenci polecają

Top produkty