• Dodano 48,923 produktów
  • Napisano 186,287 opinii
  • 160,944 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mój pierwszy kubek do napojów 300 ml (Nuby)

5/5 na 1 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Mój pierwszy kubek do napojów Nuby polecany jest jako pierwszy kubek niekapek dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Produkt wyposażony jest w unikalny ustnik „niekapek” wykonany z miękkiego silikonu. Kubek jest łatwy do stosowania, mycia, montowania i umożliwia naturalny rozwój podniebienia miękkiego i ząbków dziecka (specjalnie zaprojektowany zaworek otwiera się przy minimalnym ciśnieniu i nie jest konieczne długotrwałe zasysanie, które może być niekorzystne dla wychodzących ząbków i podniebienia miękkiego). Na kubku znajduję się podziałka ułatwiająca odmierzenie odpowiedniej ilości płynu. Nakładka na kubek pozwoli zachować ustnik kubka w czystości. Produkt nie zawiera Bisfenolu A.

Cena:

  • 1.00 szt 14.99 zł
2018-02-13

Opinie (1)

WYBRANA OPINIA

2018-02-13

Używa produktu od: miesiąc

Gdzie został kupiony: sklep stacjonarny

Miękki ustnik to plus

Moja siostrzenica dostała ten kubek, gdy skończyła 6 miesięcy. Doskonale sobie poradziła sobie z tym kubkiem. Nie miała trudności z trzymaniem, ani z piciem. Ustnik kubka jest miękki i dostosowany do potrzeb dziecka w tym wieku. Z kolei dla rodziców plusem jest łatwy montaż i to, że kubek łatwo utrzymać w czystości.

ZALETY:

miękki ustnik, łatwo utrzymać kubek w czystości

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki