Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nuk, Elektroniczna niania NUK Eco Control+ Video (Nuk)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Elektroniczna niania NUK Eco Control+ Video pozwala rodzicom na bezinwazyjne kontrolowanie tego, co się dzieje w pokoju dziecka. Urządzenie ma niski poziom promieniowania, a tym samym niskie zużycie energii. Składa się z dwóch doskonale ze sobą skoordynowanych aparatów, które mają wiele dodatkowych funkcji, m.in. czujnik temperatury oraz listę wgranych kołysanek w nadajniku dziecka, które można włączyć z odbiornika rodziców. 
Urządzenie gwarantuje wysoką jakość transmisji bez zakłóceń dzięki cyfrowej technologii FHSS, krystaliczną czystość dźwięku, zakres działania do 300 m na zewnątrz i do 50 m w zamkniętych pomieszczeniach. Ponadto umożliwia wybór prywatnego kanału, który zapewnia prywatność.
Przydatne funkcje:

funkcja rozmowy umożliwia uspokojenie dziecka
czułość mikrofonu nadajnika może być regulowana z odbiornika
regulowana głośność
funkcja przywołania na nadajniku, aby móc szybko zlokalizować odbiornik dla rodziców
optyczny wskaźnik poziomu hałasu oraz poziomu naładowania baterii
ostrzeżenie o braku zasięgu
w zestawie z zasilaczem oraz dwoma bateriami do wielokrotnego ładowania

Elektroniczna niania NUK Eco Control+ Video ma duży (2,8\') czytelny kolorowy ekran LCD, ruchomą kamerę z możliwością regulacji kąta kamery (obraz na odbiorniku można powiększyć), widok nocny (diody podczerwieni), alarm wibracyjny (włącza się przy wykryciu dźwięków dziecka, nawet jeśli w odbiorniku dla rodziców wyłączony jest obraz i dźwięk), optyczny sygnał ostrzegający o braku zasięgu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy e-swiatdziecka.com.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 800.00 zł
2016-03-18

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Monitory oddechu i nianie elektroniczne

Producenci polecają

Top produkty