• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nuna, Leżak Leaf Curv (Nuna)

5/5 na 17 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

LEAF prezentuje unikalny i naturalny system ruchu tzw. "szybowanie". To produkt wykonany z perspektywy dziecka - zapewnia doskonałe otulenie i utulenie. Po dniach pełnych wrażeń i nowych doświadczeń, LEAF pomoże Twojemu maluszkowi wejsć do krainy marzeń i odpocząć. Wystarczy lekko pchnąć leżaczek a wprawiony w ruch ukoi i zrelaksuje Twoje dziecko. Leżak rośnie razem z Twoim dzieckiem - od noworodka aż do 4 latka dla którego leżaczek może pełnić funkcję fotelika. Maksymalny udźwig LEAF jako fotelik to aż 26 kg. Ponadto, leżak nie jest zasilany elektrycznie, nie wymaga stosowania baterii, nie posiada wibracji - wprawiony w ruch, kołysze się bezszelestnie przez ok. 2 minuty. Siedzisko leżaczka wyściełane jest bardzo miękkim, miłym w dotyku i przyjaznym dla dziecka podwójnym materacykiem pokrytym bawełną organiczną. Materacyk górny stanowi reduktor dla noworodków.

Cena:

  • 1.00 ml 799.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćUsunięty
2014-12-19

Opinie (17)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Agnieszka Koneczna
2017-08-06

Super

Bardzo fajny i ciekawy przedmiot który może być pomocny w każdej mamie ale niestety od zakupu strasznie odstrasza jego cena. Bardzo stabilne pasy bezpieczeństwa dziecka są na pierwszym miejscu duży plus również za to że nie jest ani na baterie ani na prąd. Zrobione z miłego materiału każde dziecko będzie zadowolony

Filtruj:
Sortuj: