• Dodano 48,823 produktów
  • Napisano 184,991 opinii
  • 160,160 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nuna, Leżak Leaf Curv (Nuna)

5/5 na 17 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

LEAF prezentuje unikalny i naturalny system ruchu tzw. "szybowanie". To produkt wykonany z perspektywy dziecka - zapewnia doskonałe otulenie i utulenie. Po dniach pełnych wrażeń i nowych doświadczeń, LEAF pomoże Twojemu maluszkowi wejsć do krainy marzeń i odpocząć. Wystarczy lekko pchnąć leżaczek a wprawiony w ruch ukoi i zrelaksuje Twoje dziecko. Leżak rośnie razem z Twoim dzieckiem - od noworodka aż do 4 latka dla którego leżaczek może pełnić funkcję fotelika. Maksymalny udźwig LEAF jako fotelik to aż 26 kg. Ponadto, leżak nie jest zasilany elektrycznie, nie wymaga stosowania baterii, nie posiada wibracji - wprawiony w ruch, kołysze się bezszelestnie przez ok. 2 minuty.
Siedzisko leżaczka wyściełane jest bardzo miękkim, miłym w dotyku i przyjaznym dla dziecka podwójnym materacykiem pokrytym bawełną organiczną. Materacyk górny stanowi reduktor dla noworodków.

Cena:

  • 1.00 ml 799.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćUsunięty
2014-12-19

Opinie (17)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bujaczki i leżaczki dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty