Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bebiko 1 (Nutricia)

3.5/5 na 183 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis: Bebiko 1: Jest odpowiednie dla niemowląt w przypadku, gdy nie jest karmione piersią lub, po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków NUTRICIA oraz kompozycję wszystkich składników odżywczych.
Skład: odtłuszczona serwatka z mleka, oleje roślinne, laktoza z mleka, błonnik pokarmowy, odtłuszczone mleko w proszku, śmietanka w proszku z mleka, składniki mineralne, witaminy, tauryna, l-tyrozyna, lecytyna sojowa, l-tryptofan.
 

  • Cena:
  • 350.00 g 14.00 zł
2009-01-17

Opinie (183)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-09

Najlepsze z wszystkich jakie wypróbowaliśmy...

Najpierw był Nan, synek nie chciał jeść, później Bebilon i Bebilon Comfort, po krotym były bóle brzyszka, okropne kolki i zielone kupki. Od miesiąca synek je Bebiko 1. Po tym mleczku wszystko się unormowało. Kupki ładne i regulernie jak w zegarku. Z czystym sumieniem mogę polecić, a i cena bardzo przystępna.

ZALETY:

Łatwe w przyrządzeniu, dobra cena, smaczne.

WADY:

zapach.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci