Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bebiko 2 (Nutricia)

4/5 na 58 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Bebiko 2 mleko następne po 6 mies. : Mleka następne przeznaczone są dla niemowląt powyżej 4 miesiąca, które nie mogą być karmione piersią, lub po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Mleka następne z serii Bebiko naturalnie wzmacniają układ odpornościowy Twojego dziecka, dzięki zawartości opatentowanej kompozycji prebiotyków NUTRICIA. Jednocześnie mleka Bebiko zapewniają prawidłowy rozwój dziecka, dzięki optymalnej kompozycji wszystkich składników odżywczych. Może stanowić tylko część zróżnicowanej diety niemowlęcia. Nie może zastępować mleka matki przez pierwsze cztery miesiące życia niemowlęcia.
Skład: odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwataka z mleka, laktoza z mleka, śmietanka w proszku z mleka, oleje roślinne, błonnik pokarmowy, składniki mineralne, witaminy, l-cystyna, lecytyna sojowa.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-01-24

Opinie (58)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

mama Igusia
2014-04-11

Substancja żrąca!

Moja recenzja będzie dotyczyła Bebiko 3 (nie znalazłam tego rodzaju w rankingu). Na Bebiko 3 przeszliśmy po Enfamilu, skuszeni ceną, zgodnie z instrukcja, stopniowo, mieszając oba mleka. Od początku pogorszyły się kupki, stały się rzadkie, 'pachniały' niestrawionym mlekiem (dodam, że wcześniej nie mieliśmy żadnych przebojów żołądkowych). Mleka nie odstawiłam, licząc, ze trzeba paru dni zęby dziecko przyzwyczaiło się do nowego mleka. Mleko budziło mnóstwo moich zastrzeżeń - pieniło się jakby ktoś je sowicie okrasił płynem do naczyń, grudkowało się, źle rozpuszczało. Cena mocno kusząca, opinie podzielone więc dalej testowaliśmy. Mój tzw. eksperyment zakończył się dziś, w momencie, gdy toksyczna bebikowa kupa przeżarła pieluszkę - Pampers wiec bądź co bądź nie byle jaka i trzy warstwy ubrania. Czyniąc przy okazji spustoszenie w postaci ogromnego odparzenia - dodam, ze pieluszki zmieniamy na bieżąca i to mój pierwszy kontakt z odparzeniem. Poprzedniego dnia, ani dzisiaj nie pojawiło się nic nowego w diecie na co mogłabym zrzucić odpowiedzialność. Zaczynam wiec podejrzewać, ze mleko Bebiko produkowane jest z jakiś żrących substancji bądź co najmniej proszku do prania. Drodzy producenci, przetestujcie jeszcze raz recepturę bo mój ponad roczny synek, je już wszystko i jak dotąd zaszkodziło mu tylko 'mleczko dla dzieci Bebiko.

ZALETY:

-

WADY:

jak wyżej

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci