Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bebiko, Mleko początkowe 1 (Nutricia)

4/5 na 23 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Modyfikowane mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia. Jest odpowiednie dla niemowląt w przypadku, gdy nie jest karmione piersią lub, po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków NUTRICIA Zawiera optymalną kompozycję wszystkich składników odżywczych tj: węglowodany - podstawowe źródło energii, nienasycone kwasy tłuszczowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju układu nerwowego, odpowiednią kompozycję białka - najważniejszy budulec małego organizmu, kompozycję minerałów - niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, żelazo - niezbędne do budowy komórek krwi dziecka, wapń i fosfor - zapewnia prawidłową budowę kości i zębów, magnez - wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego i mięśniowego, jod - niezbędny do produkcji hormonów tarczycy, cynk- wpływa korzystnie na rozwój fizyczny, kompozycję witamin - biorą udział we wszystkich istotnych procesach życiowych wit.A-wspomaga wzrost komórek i tkanek, wit.D-zapewnia prawidłowy rozwój kości i zębów, wit.C-ułatwia wchłanianie żelaza, wit.E-wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i krwionośnego.
Nie zawiera glutenu. Nie wymaga gotowania.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 

  • Cena:
  • 350.00 ml 0.00 zł
Marka:Nutricia
Kategoria:Mleka początkowe
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (23)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mleka początkowe

Producenci polecają

Top produkty