Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bebilon AR Przeciw Ulewaniom (Nutricia)

4.5/5 na 23 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Modyfikowane mleko w proszku przeznaczone dla niemowląt od 2. miesiąca życia, z tendencją do ulewań po posiłkach. Produkt zawiera mączkę z ziaren chlebowca świętojańskiego, która zagęszcza mleko w żołądku i utrudnia cofanie się treści pokarmowej do jamyustnej. Proporcja kazeina:białko serwatkowe 80:20 wspomaga działanie mączki (kazeina pod wpływem kwaśnego środowiska żołądka i pepsyny tworzy koagulat pod postacią żelu). Proporcja kwasu linolowego do kwasu linolenowego 5,1:1; zapewnia prawidłową syntezę długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu Bebilon AR jest lekkostrawny.
Skład: odtłuszczone mleko w proszku, laktoza z mleka, oleje roślinne, mączka chleba świetojańskiego - substancja zagęszczająca, maltodekstryny, składniki mineralne, witaminy, lecytyna sojowa, tauryna, chlorek choliny.

  • Cena:
  • 400.00 g 29.00 zł
2009-01-17

Opinie (23)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-11-18

bardzo dobre

stosowałam u pierwszego dziecko po zdiagnozowaniu refluksu,do czasu kiedy dziecko ukończyło 1 rok życia.dziecko chętnie je piło.mleko miało trochę nieprzyjemny zapach.jednak alternatywa stosowania Nutritonu o konsystencji kleju do tapet nam nie odpowiadała.Bebilon AR dość drogi i nie w każdej aptece lub sklepie do kupienia.często na półce w sklepie go nie było.ostatecznie znaleźliśmy dobrą aptekę internetową i kupowaliśmy zapas na cały miesiąc-było taniej,bez zachodu i zawsze jakiś gratis od apteki dostaliśmy

ZALETY:

rozwiązuje problemy małych"ulewaczy"

WADY:

Bebilon AR dość drogi i nie w każdej aptece lub sklepie do kupienia.często na półce w sklepie go nie było

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci