Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Jabłka i banany (Nutricia)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Mus owocowy Jabłka i banany BoboVita 100% smaku  firmy Nutricia polecany jest niemowlętom po 4. miesiącu życia. Produkt uzupełni dietę malucha, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. 
Mus owocowy Jabłka i banany został wyprodukowany z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka owoców, uprawianych z myślą o najmłodszych (owoce BoboVita spełniają nawet do 3000 razy* bardziej restrykcyjne normy niż owoce przeznaczone dla dorosłych). 
Produkt nie zawiera dodatku cukru (jest naturalnie pyszny!). Nie zawiera również składników modyfikowanych genetycznie (GMO) – podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.

* Dotyczy norm dla pestycydów w owocach. Żywność dla niemowląt i małych dzieci spełnia normy bezpieczeństwa i jakości produktu wynikające z prawa europejskiego i krajowego. Normy te są o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.

  • Cena:
  • 80.00 g 3.00 zł
2017-08-23

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Deserki i przeciery owocowe dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Deserki i przeciery owocowe dla dzieci