BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem (Nutricia)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem BoboVita 100% smaku  firmy Nutricia polecany jest niemowlętom po 6. miesiącu życia. Produkt uzupełni dietę malucha. 
Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem to pełna owoców przekąska dla malucha. Przygotowana z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka owoców (owoce BoboVita spełniają nawet do 3000 razy* bardziej restrykcyjne normy niż owoce przeznaczone dla dorosłych). 
Produkt nie zawiera dodatku cukru (jest naturalnie pyszny!). Nie zawiera również składników modyfikowanych genetycznie (GMO) – podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.
Dzięki innowacyjnemu, przezroczystemu opakowaniu mama i dziecko mogą zobaczyć kolor oraz konsystencję apetycznego produktu, dzięki czemu zjedzenie go będzie nie lada frajdą!

* Dotyczy norm dla pestycydów w owocach. Żywność dla niemowląt i małych dzieci spełnia normy bezpieczeństwa i jakości produktu wynikające z prawa europejskiego i krajowego. Normy te są o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.

  • Cena:
  • 80.00 g 3.00 zł
2017-08-23

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców