Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy - różne smaki (Nutricia)

5/5 na 94 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Musy owocowe BoboVita w tubkach to propozycja smacznej przekąski dla dzieci po 6. miesiącu życia. Musy są w 6 smakach:

Banan z mango i mlekiem kokosowym,
Jabłka i banany,
Jabłka i truskawki z bananem,
Jagody i jabłka z bananem,
Morele z jabłkiem i gruszką,
Truskawki i wiśnie z bananem.

Musy kryją w sobie naturalnie pyszne, bezpieczne owoce, uprawiane z myślą o potrzebach niemowląt (owoce BoboVita spełniają nawet do 3000 razy bardziej restrykcyjne normy niż te przeznaczone dla dorosłych). Musy owocowe od BoboVita w wygodnych tubkach są praktyczne w przechowywaniu, wygodne i lekkie. Świetnie sprawdzą się w domu, na placu zabaw oraz podczas dużych i małych wycieczek. Dzięki innowacyjnemu, przezroczystemu opakowaniu, mama i dziecko mogą zobaczyć kolor oraz konsystencję produktu.
Cena: 3,49 zł (za jedno opakowanie)

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-08-23

Opinie (94)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

justa1408
2017-08-25

Polecam

Jesteśmy w trakcie testowania TRND w projekcie musy owocowe BoboVita, ale wcześniej mieliśmy również okazję wypróbować 2 smaki tych musów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z musów w tubkach. Moją 8,5 miesięczna córka po prostu je uwielbia. Od pierwszego razu jej zasmakowały,tak się dossała do dzióbka w tubie, że nie można było jej oderwać hehe ;).
Wszystkie smaki są bardzo dobre, ale są 2 które najbardziej nam przypasowały do gustu: truskawki i wiśnie z bananami oraz jagody i jabłka z bananem:).
Tubki są świetnym rozwiązaniem na długie spacery, u nas sprawdza się rewalacyjnie. Zawsze gdy wypada pora owoca na spacerze zabieramy ze sobą tubkę. Dziecko się przy niej nie brudzi a dodatkowo przez przezroczyste opakowanie widzimy ile jeszcze zostało owoców. Co najważniejsze musy owocowe w tubach BoboVity są bez dodatku cukru, są bezpieczne dla naszych dzieci i spełniają normy jakości. POlecam!!!

ZALETY:

bez dodatku cukru bezpieczne i praktyczne opakowanie spełnia normy jakości super sprawdza się na spacerach i poza domem

WADY:

cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Deserki i przeciery owocowe dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Deserki i przeciery owocowe dla dzieci