Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

BoboVita, Mleczny deserek (różne smaki) (Nutricia)

4.5/5 na 2 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Mleczne deserki BoboVita polecane są dzieciom, które skończyły 6. miesiącu życia. Deserki są w sprzedaży w czteropakach w trzech smakach: ryż na mleku, banan, brzoskwinia. Deserki są wzbogacone w wapń (jeden deserek zapewnia 23% dziennego spożycia wapnia). Można je podawać dziecku okazjonalnie, np. na podwieczorek lub na deser. 
Jeden kubeczek Mlecznego deserku dziennie pomoże zadbać o urozmaiconą i zbilansowaną dietę dziecka. Kiedy popołudniowym posiłkiem dodatkowym maluszka jest porcja warzyw, w ciągu dnia, np. na drugie śniadanie, rodzice mogą sięgnąć po Mleczny pudding, stanowiący źródło cennego wapnia. Kiedy natomiast drugie śniadanie małego smakosza stanowi np. owoc, po południu warto podać mu Mleczny pudding. W ciągu dnia można podać dziecku maksymalnie jeden kubeczek produktu. 
Mleczne deserki, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają żadnych środków konserwujących, a dzięki procesowi pasteryzacji nie wymagają przechowywania w lodówce, dlatego bezpiecznie można je podawać w podróży czy podczas spaceru. Wszystkie produkty są dokładnie kontrolowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa niemowląt i małych dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy BoboVita

  • Cena:
  • 400.00 g 11.00 zł
2016-10-27

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci