• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ambroksol, syrop 30mg/5 ml lub 15mg/5ml (Nycomed)

4.5/5 na 6 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Ambroksol 30 mg. 5 ml syropu zawiera: substancję czynną: chlorowodorek ambroksolu - 30 mg, substancje pomocnicze: sorbitol ciekły, niekrystalizujący; glicerol 85%; kwas benzoesowy; kwas propionowy; esencja bananowa; woda oczyszczona. Działanie Ambroksol Nycomed jest lekiemm w postaci syropu, zawierającym jako substancję czynną chlorowodorek ambroksolu. Należy on do grupy leków o działaniu pobudzającym wydzielanie śluzu oskrzelowego oraz zmniejszających jego lepkość. Wskazania Preparat zalecany w ostrych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania lepkiej wydzieliny w drogach oddechowych takich jak: ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, stany zapalne nosa i gardła, mukowiscydoza. Dawkowanie: Zazwyczaj stosowana dawka leku to: Dzieci: 1 do 2 lat: 1,25 ml syropu 2 razy na dobę. 2 do 5 lat: 1,25 ml syropu 3 razy na dobę. 6 do 12 lat: 2,5 ml syropu 2 do 3 razy na doę. Dzieci powyżej 12 lat i dorośli: 5 ml syropy do 3 razy na dobę przez 2-3 dni, a nastęnie 5 ml syropu 2 razy na dobę. Zalecane dawkowanie dotyczy ostrych stanów chorobowych układu oddechowego. W chorobach przewlekłych dawkę należy zmniejszyć do połowy. Lek stosować ostrożnie u dzieci do 5 lat.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2010-10-13

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-10-14

Zawsze w apteczce

Smaczny, ale przede wszystkim skuteczny i tanszy odpowiednik mucosolvanu. Syrop chetnie pity przez dziecko, ma slodki, malinowy smak. Pomocny przy utrudnionym odkrztuszaniu wydzieliny. Pomaga nam zawsze przy wszelkich stanach zapalenych drog oddechowych. Jest zdecydowanie skuteczniejszy, w naszym wypadku, od eurespalu. I podawany tylko raz dziennie. Dodatkowo nadaje sie dla calej rodziny

ZALETY:

smaczny skuteczny jednorazowa dawka dla dziecka, ew. 2 ale male ulatwia odkrztuszanie cena dla calej rodziny

WADY:

szklana butelka

Filtruj:
Sortuj: